Kozyatağı, Kadıköy, İstanbul
info@degersmmm.com
+90 216 372 63 48

İnsan Kaynakları Ve Bordrolama

Bordrolama Hizmetleri

Şirket personelinin ilgili vergi ve SGK mevzuatlarına uygun aylık bordrolarının, maaş ödeme listelerinin, ücret hesap pusulalarının, muhasebe sistemine atılması gereken ücret tahakkuk kaydının hazırlanması, personel SGK işe giriş işten çıkış işlemlerinin gerçekleştirilmesi, personel çıkış işlemleri ile ilgili kıdem, ihbar ve izin karşılıklarının hesaplanması ve benzeri tüm bordrolama hizmetlerini sunuyoruz.

SGK Teşvikleri

Kullandığımız yazılım aracılığıyla yürürlükte olan kanunlardan doğan SGK Teşviklerinizi tespit ederek aylık olarak teşvik başvurularınızı gerçekleştiriyoruz.

Muhasebe Personeli Eğitimi

Muhasebe personeli eğitimi Personelinize, muhasebe ya da bordrolama ile ilgili gelişmesini istediğiniz alanlarda, dilediğiniz muhasebe programında yetkinlik kazanması için ya da şirketinizin muhasebe sistemine olan hakimiyetini arttırmaya yönelik eğitim ve gelişim hizmetleri sunuyoruz.

Geliştirdiğimiz işbirlikleri aracılığıyla, ihtiyaç duyduğunuz özelliklerdeki muhasebe personelini buluyor, yetkinliklerini ölçüyor ve şirket profilinizi göz önünde bulundurarak ekibinize katkı sağlayacağına inandığımız adayları sizlerle tanıştırıyoruz.

Personel Sözleşmeleri

İhtiyaç duyduğunuz personel sözleşmelerini, İş Kanunu ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda yer alan düzenlemeleri gözeterek sizin için hazırlıyoruz.

Diğer Hizmetlerimiz

Muhasebe ve Mali Müşavirlik

Rutin muhasebe hizmetlerini danışmanlık hizmetlerimiz ile bir arada sunarak, katma değeri yüksek sonuçlar hedefliyoruz.

İnsan Kaynakları ve Bordrolama

Bordolama, SGK Teşvikleri, Muhasebe Uzmanı yerleştirme ve çeşitli pek çok insan kaynakları hizmeti sunuyoruz.

Danışmanlık

Teknoparklar, Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri, Teşvikler ve çeşitli pek çok konuda vergi ve sosyal güvenlik danışmanlıkları sağlıyoruz..

Denetim ve Güvence

Due-diligence raporlamaları ve özel amaçlı denetimler ile güven ortamı yaratmaya destek oluyoruz.

Eğitim

Oluşturduğumuz bilgi birikimini aktarmak için, şirket ortakları ya da personellerine yönelik farklı içeriklerde eğitimler düzenliyoruz.